Product Overview
| Overall Length | 10.83 inch (275 mm) |
| Outer Diameter | 5.31 inch (134.9 mm) |
| Inner Diameter | 2.25 inch (57.2 mm) |
| Length | 10.75 inch (273.1 mm) |
| Bolt Hole Diameter | 0.44 inch (11.1 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |
| Overall Length | 10.83 inch (275 mm) |
| Outer Diameter | 5.31 inch (134.9 mm) |
| Inner Diameter | 2.25 inch (57.2 mm) |
| Length | 10.75 inch (273.1 mm) |
| Bolt Hole Diameter | 0.44 inch (11.1 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Round |