Product Overview
| Length | 11.73 inch (298 mm) |
| Width | 4.24 inch (107.7 mm) |
| Height | 1.57 inch (39.8 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | PSD |
| Type | Safety |
| Style | Obround |
| Media Type | Safety |
| Length | 11.73 inch (298 mm) |
| Width | 4.24 inch (107.7 mm) |
| Height | 1.57 inch (39.8 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | PSD |
| Type | Safety |
| Style | Obround |
| Media Type | Safety |