Product Overview
| Overall Length | 24.96 inch (634 mm) |
| Outer Diameter | 14.29 inch (363 mm) |
| Inner Diameter | 8.98 inch (228 mm) |
| Length | 24.49 inch (622 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Overall Length | 24.96 inch (634 mm) |
| Outer Diameter | 14.29 inch (363 mm) |
| Inner Diameter | 8.98 inch (228 mm) |
| Length | 24.49 inch (622 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |