Product Overview
| Outer Diameter | 7.28 inch (185 mm) |
| Inner Diameter | 6.20 inch (157.4 mm) |
| Length | 17.70 inch (449.6 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FHG |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Outer Diameter | 7.28 inch (185 mm) |
| Inner Diameter | 6.20 inch (157.4 mm) |
| Length | 17.70 inch (449.6 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FHG |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |