Product Overview
| Outer Diameter | 6.40 inch (162.5 mm) |
| Inner Diameter | 5.28 inch (134.1 mm) |
| Length | 16.00 inch (406.5 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FHG |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Outer Diameter | 6.40 inch (162.5 mm) |
| Inner Diameter | 5.28 inch (134.1 mm) |
| Length | 16.00 inch (406.5 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FHG |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |