Product Overview
| Outer Diameter | 1.82 inch (46.2 mm) |
| Inner Diameter | 1.22 inch (31.1 mm) |
| Length | 6.59 inch (167.3 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FPG |
| Primary Application | JOHN DEERE M123378 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Brand | RadialSeal™ |
| Media Type | Safety |