Product Overview
| Length | 14.47 inch (367.5 mm) |
| Width | 9.47 inch (240.5 mm) |
| Height | 1.57 inch (40 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | PSD |
| Type | Safety |
| Style | Obround |
| Media Type | Safety |
| Length | 14.47 inch (367.5 mm) |
| Width | 9.47 inch (240.5 mm) |
| Height | 1.57 inch (40 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | PSD |
| Type | Safety |
| Style | Obround |
| Media Type | Safety |