Product Overview
| Length | 8.07 inch (205 mm) |
| Width | 5.16 inch (131 mm) |
| Height | 6.14 inch (156 mm) |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | PSD |
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Media Brand | PowerCore® |
| Media Type | Cellulose |
| Length | 8.07 inch (205 mm) |
| Width | 5.16 inch (131 mm) |
| Height | 6.14 inch (156 mm) |
| Efficiency | 99.95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | PSD |
| Type | Primary |
| Style | Obround |
| Media Brand | PowerCore® |
| Media Type | Cellulose |