Product Overview
| Outer Diameter | 3.74 inch (95 mm) |
| Inner Diameter | 2.01 inch (51 mm) |
| Length | 11.10 inch (282 mm) |
| Efficiency | 95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Safety |
| Outer Diameter | 3.74 inch (95 mm) |
| Inner Diameter | 2.01 inch (51 mm) |
| Length | 11.10 inch (282 mm) |
| Efficiency | 95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Safety |