Product Overview
| Outer Diameter | 4.96 inch (126 mm) |
| Inner Diameter | 2.64 inch (67 mm) |
| Length | 9.21 inch (234 mm) |
| Efficiency | 95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Safety |
| Outer Diameter | 4.96 inch (126 mm) |
| Inner Diameter | 2.64 inch (67 mm) |
| Length | 9.21 inch (234 mm) |
| Efficiency | 95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Safety |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Safety |