Product Overview
| Length | 19.11 inch (485.3 mm) |
| Width | 8.43 inch (214.1 mm) |
| Height | 11.97 inch (304 mm) |
| Efficiency | Up to 99.95% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Engine |
| Style | Panel |
| Media Brand | PowerCore® |
| Media Type | Cellulose |
| Length | 19.11 inch (485.3 mm) |
| Width | 8.43 inch (214.1 mm) |
| Height | 11.97 inch (304 mm) |
| Efficiency | Up to 99.95% |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Engine |
| Style | Panel |
| Media Brand | PowerCore® |
| Media Type | Cellulose |