Product Overview
| Outer Diameter | 3.61 inch (91.6 mm) |
| Inner Diameter | 2.44 inch (62 mm) |
| Length | 12.79 inch (324.8 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FKB |
| Type | Safety |
| Style | Cone |
| Brand | Konepac™ |
| Outer Diameter | 3.61 inch (91.6 mm) |
| Inner Diameter | 2.44 inch (62 mm) |
| Length | 12.79 inch (324.8 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | FKB |
| Type | Safety |
| Style | Cone |
| Brand | Konepac™ |