Product Overview
| Outer Diameter | 9.91 inch (251.7 mm) |
| Inner Diameter | 8.06 inch (204.7 mm) |
| Length | 23.50 inch (596.9 mm) |
| Efficiency | 95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | SULLAIR 2250051239 |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |
| Outer Diameter | 9.91 inch (251.7 mm) |
| Inner Diameter | 8.06 inch (204.7 mm) |
| Length | 23.50 inch (596.9 mm) |
| Efficiency | 95 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Primary Application | SULLAIR 2250051239 |
| Type | Safety |
| Style | Round |
| Media Type | Safety |