Product Overview
| Outer Diameter | 5.08 inch (129 mm) |
| Inner Diameter | 4.13 inch (105 mm) |
| Length | 14.40 inch (365.7 mm) |
| Minor OD | 3.86 inch (98 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | XRB |
| Type | Safety |
| Style | Cone |
| Brand | Konepac™ |
| Outer Diameter | 5.08 inch (129 mm) |
| Inner Diameter | 4.13 inch (105 mm) |
| Length | 14.40 inch (365.7 mm) |
| Minor OD | 3.86 inch (98 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Family | XRB |
| Type | Safety |
| Style | Cone |
| Brand | Konepac™ |