Product Overview
| Outer Diameter | 5.81 inch (147.5 mm) |
| Inner Diameter | 3.24 inch (82.2 mm) |
| Length | 13.03 inch (331 mm) |
| Minor OD | 5.12 inch (130 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Cone |
| Brand | Konepac™ |
| Media Type | Flame Retardant |
| Outer Diameter | 5.81 inch (147.5 mm) |
| Inner Diameter | 3.24 inch (82.2 mm) |
| Length | 13.03 inch (331 mm) |
| Minor OD | 5.12 inch (130 mm) |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Cone |
| Brand | Konepac™ |
| Media Type | Flame Retardant |