Product Overview
| Length | 29.37 inch (746 mm) |
| Width | 6.38 inch (162 mm) |
| Height | 27.36 inch (695 mm) |
| Efficiency | 98.5 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Special |
| Media Type | Cellulose |
| Length | 29.37 inch (746 mm) |
| Width | 6.38 inch (162 mm) |
| Height | 27.36 inch (695 mm) |
| Efficiency | 98.5 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Special |
| Media Type | Cellulose |