Product Overview
| Outer Diameter | 6.26 inch (159 mm) |
| Inner Diameter | 4.88 inch (124 mm) |
| Length | 9.88 inch (251 mm) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |
| Outer Diameter | 6.26 inch (159 mm) |
| Inner Diameter | 4.88 inch (124 mm) |
| Length | 9.88 inch (251 mm) |
| Efficiency | 99.9 |
| Efficiency Test Std | ISO 5011 |
| Type | Primary |
| Style | Radialseal |
| Media Type | Cellulose |